Дякуємо Вам, що обрали нас для відпочинку. Нижче перераховані правила та умови проживання, просимо Вас ознайомитися з ними. Бронюючи котедж у Ви автоматично даєте згоду на дотримання цих правил.

Бронювання

Усі бронювання є гарантованими. Ваш котедж буде готовим і чекатиме на Вас, незважаючи як пізно Ви прибудете. Гарантією поселення є заброньований номер та передоплата за першу ніч проживання. Ми приймаємо готівку, оплату по перерахунку та наступні кредитні карти:

Visa, Maestro

Скасування бронювання

Усі бронювання можуть бути скасовані відповідно за встановлену цими правилами кількість діб перебування. Якщо Вам потрібно скасувати гарантований заїзд на стандартну добу, повідомлення про анулювання повинне бути надіслане за 72 години дня заїзду. Для групових бронювань (більше 2-ох котеджів) повідомлення вимагається за два тижні до дати заїзду, але, у випадку ануляції бронювання котеджів (групового заселення) без належного або несвоєчасного повідомлення, а саме менше ніж за 72 години до заїзду, стягується штраф у розмірі повної вартості усіх заброньованих котеджів.

Усі ануляції без належного повідомлення підлягатимуть анулюванню з застосуванням штрафних санкцій – повної оплати за одну добу. У випадку незаїзду також застосовуються вище вказані штрафні санкції.

Для уточнення політики скасування для вашого бронювання, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Розміщення

Час поселення: 14:00.

Ранній заїзд

Якщо Ви плануєте прибути раніше часу реєстрації, ми просимо, щоб Ви зателефонували не пізніше, ніж день до прибуття. Оскільки ми не можемо гарантувати ранній заїзд, але ми зробимо все можливе, щоб надати Вам котедж. Плата за ранній заїзд становитиме половину від вартості за першу добу.

Виселення

Час виселення: 12:00

Ранній виїзд

Якщо Вам необхідно виїхати раніше за попередньо встановлену дату, рахунок буде виставлений згідно з Вашим бронюванням.

Пізній виїзд

Ми не можемо гарантувати пізній виїзд, але ми зробимо все можливе, щоб розмістити Вас.